Novinky a akce

Vánoce se kvapem blíží. Je na čase popřemýšlet, čím uděláte své rodině, známým nebo přátelům opravdovou radost. Proto jsme pro vás v Body Factory Olomouc připravili speciální akci. Potěšte své blízké a darujte jim designový dárkový poukaz na libovolnou proceduru ve vámi určené hodnotě. Od profesionálního liftingu obličeje a dekoltu, přes extra pedikúru i manikúru, až po aplikaci kašmírových řas. Samotný výběr procedury necháte na nich. Aby měli z dárku co největší radost. Jako bonus vám na dárkové certifikáty dáváme akční slevu 20%.

Dárkový poukaz v limitované edici

V našem olomouckém kosmetickém salonu vám nabízíme širokou nabídku profesionálních procedur v oblasti péče o tělo, obličej a formování postavy. Proto budou mít vaši blízcí opravdu velký výběr. Zvolí si libovolnou službu, podle toho, co nejvíce ocení a sami skutečně potřebují.

Doporučit můžeme naši hlavní službu, kterou je pokrokový BF lifting obličeje a dekoltu. Tento inovativní a oblíbený způsob vypnutí pleti vychází ze dvojího cílení, díky kterému zvýšíme mikrocirkulaci v podkoží. Tím se o mnoho lépe stimuluje kolagen v rizikových partiích. A výsledek? Už po první návštěvě se u našich klientů daří efektivně redukovat vrásky a zároveň účinně detoxikovat oblast obličeje a dekoltu. Změny jsou viditelné prakticky ihned. Kýženým výsledkem procedury je pak dokonalejší tvar obličeje a dekoltu.

Mezi další oblíbené procedury, na které se k nám klienti pravidelně vrací, pak patří mokrá nebo suchá pedikúra, ozónová terapie, hydrolifting, lymfodrenáž, nástřik kolagenu a nově také profesionální prodloužení řas.

Pořiďte dárkové vouchery se slevou v Body Factory Olomouc

Právě nyní máte jedinečnou možnost zakoupit dárkové poukazy pro své blízké se slevou v limitované edici. Sami si zvolíte hodnotu, ve které chcete voucher věnovat a my vám od ní odečteme 20%.

Rádi byste někomu udělali radost a plánujete pořídit náš slevový voucher? Chcete se zeptat na podrobné informace ohledně našich procedur? Neváhejte a kontaktujte nás. Naše renomované specialistky vám rády poradí.

Pokud se chcete dozvědět všechny novinky i aktuální akce vždycky včas, nezapomeňte sledovat náš Facebook a Instagram

Těšíme se na vaši návštěvu v Olomouci na ulici na Komenského 16 a věříme, že jsme vám udělali radost.

Tým Body Factory Olomouc