Hydrolifting

Hydrolifting obličeje a dekoltu je účinná metoda intenzivní hydratace pleti s rychle viditelným efektem. Díky profesionálnímu hydroliftingu se nastartují regenerační procesy a novotvorbou kolagenu v pokožce, díky čemuž se kvalita kůže i její vzhled rapidně zlepšují.

Jak hydrolifting obličeje a dekoltu probíhá?

BF hydrolifting obličeje je velice příjemné ošetření prováděné skleněnou baňkou pomocí jemných podtlaků a speciálních lymfatických tahů. Jedná se o přírodní, neinvazivní a tekutý lifting pokožky, při kterém se zjemní hluboké vrásky a vyhladí se jemné vrásky již po prvním ošetření.

Hydrolifting obličeje je efektivní kombinace kosmetických metod, díky kterým se do kůže vpraví kyselina hyaluronová a směs dalších látek jako vitamíny, aminokyseliny, nukleové kyseliny, antioxidanty nebo minerály. Tyto látky vám ve velmi krátké době zlepší kvalitu pleti, okamžitě obnoví elasticitu kůže a navrátí jí pružnost.

Hydrolifting je také vhodný k prevenci stárnutí pleti, k doplnění výživných látek u stárnoucí pleti a v neposlední řadě vám díky této proceduře spolehlivě odstraníme kruhy pod očima. S přibývajícím věkem se snižuje i hydratační kapacita pleti. Obsah kyseliny hyaluronové v pleti klesá a proto je vhodné využít hydrolifting s omlazujícím efektem, který pleti dodá vše potřebné tak, aby se předešlo tvorbě vrásek. Hydrolifting má navíc preventivní anti-aging efekt a zároveň efektivně zamezuje rozvoji vrásek, ztrátě jasu, pevnosti a pružnosti.

Samotný průběh procedury hydrolifting obličeje je následovný:

  1. Uvolnění lymfatických uzlin.
  2. Lymfodrenáž obličeje a dekoltu.
  3. Vyčištění pleti obličeje a dekoltu čistící pěnou pomocí speciálního nástavce, který krátkými rychlými tahy dokonale vyčistí a vypne pokožku.
  4. Na obličej a dekolt aplikujeme štětečkem enzymatický peeling, který následně zapracujeme do pleti stejně jako čistící pěnu.
  5. Obličej a dekolt otřeme tamponkem s micelárním roztokem a na pleť naneseme kolagenové sérum, kyselinu hyaluronovou a hadí sérum s botoxovým efektem. Tyto séra následně pomocí speciálního nástavce tzv.šnečku zapracováváme do pleti a liftujeme celý obličej a dekolt.
  6. Následně aplikujeme hydratační pleťovou masku.
  7. V posledním kroku aplikujeme na obličej a dekolt vysoce hydratační krém.

Na hydrolifting obličeje se není třeba nijak připravovat a rozhodně se nemusíte bát zarudnutí kůže nebo jiných kontraindikací.

Ceník BF hydroliftingu obličeje a dekoltu

Bf hydrolifting (hydratační ošetření)             90 minut          1 700 Kč

Máte nějaký dotaz ohledně hydroliftingu? Neváhejte a kontaktujte nás! Naši specialisté v péči o tělo, obličej a formování postavy vám rádi poradí s výběrem té správné procedury.

Nezapomeňte také sledovat nové zajímavosti nebo akční balíčky, které vám pravidelně přinášíme v sekci novinky.

Navštivte nás v Body Factory Olomouc

Na hydrolifting se nemusíte nijak zvlášť připravovat. Naše specialistky vás odlíčí a proceduru provedou tak šetrně, že vás po jejím konci nečekají žádné kontraindikace ani zarudnutí pleti. Příjemný a bezbolestný hydrolifting u nás můžete opakovaně podstoupit v rozmezí 2 – 4 týdnů.

Hydrolifting obličeje a dekoltu v Olomouci

Podívejte se na krátké ukázkové video, jak probíhá hydrolifting obličeje.