Hydrolifting

Hydrolifting je účinná metoda intenzivní hydratace pleti s rychle viditelným efektem. Díky profesionálnímu hydroliftingu se nastartují regenerační procesy a novotvorbou kolagenu v pokožce, díky čemuž se kvalita kůže i její vzhled rapidně zlepšují.

Jak hydrolifting pokožky probíhá?

BF hydrolifting obličeje je velice příjemné ošetření prováděné skleněnou baňkou pomocí jemných podtlaků a speciálních lymfatických tahů. Jedná se o přírodní, neinvazivní a tekutý lifting pokožky, při kterém se zjemní hluboké vrásky a vyhladí se jemné vrásky již po prvním ošetření.

Hydrolifting je efektivní kombinace kosmetických metod, díky kterým se do kůže vpraví kyselina hyaluronová a směs dalších látek jako vitamíny, aminokyseliny, nukleové kyseliny, antioxidanty nebo minerály. Tyto látky vám ve velmi krátké době zlepší kvalitu pleti, okamžitě obnoví elasticitu kůže a navrátí jí pružnost. Hydrolifting je také vhodný k prevenci stárnutí pleti, k doplnění výživných látek u stárnoucí pleti a v neposlední řadě vám díky této proceduře spolehlivě odstraníme kruhy pod očima.

Na toto ošetření se není třeba nijak připravovat a rozhodně se nemusíte bát zarudnutí kůže nebo jiných kontraindikací.

Ceník BF hydroliftingu

Bf hydrolifting (hydratační ošetření)             90 minut         Cena 1500 Kč

Máte nějaký dotaz ohledně hydroliftingu? Neváhejte a kontaktujte nás! Naši specialisté v péči o tělo, obličej a formování postavy vám rádi poradí s výběrem té správné procedury.

Nezapomeňte také sledovat nové zajímavosti nebo akční balíčky, které vám pravidelně přinášíme v sekci novinky

Navštivte nás v Body Factory Olomouc

Na hydrolifting se nemusíte nijak zvlášť připravovat. Naše specialistky vás odlíčí a proceduru provedou tak šetrně, že vás po jejím konci nečekají žádné kontraindikace ani zarudnutí pleti. Příjemný a bezbolestný hydrolifting u nás můžete opakovaně podstoupit v rozmezí 4 – 6 týdnů.