Derma Pen (jehličková mezoterapie) 

Derma Pen (jehličková mezoterapie) je revoluční metoda v péči o pleť. Její pomocí lze dosáhnout vynikajících výsledků při omlazení pokožky, vypnutí vrásek, sjednocení tonu pleti i redukci jizviček po akné. Mezoterapie obnovuje prostřednictvím fibroblastů produkci kolagenu v kůži a tím účinně pomáhá vaší pleti.

Jak Derma Pen (jehličková mezoterapie probíhá)?

Derman Pen (jehličková mezoterapie) je moderní metoda omlazení pokožky pomocí derma pera, které díky mikrojehličkám aplikuje séra na hydrataci a omlazení pokožky přímo do pleti. Jedná se o minimálně invazivní proceduru.

Díky efektivní kombinaci mezoterapie a účinných látek, které aplikujeme do střední vrstvy pokožky, dochází k viditelnému omlazení, regeneraci, rozjasnění a vypnutí pleti. Tato metoda je vhodnou alternativou výplňových materiálů, protože mikrojehličkování vyvolává přirozenou syntézu kolagenu. Jehličková mezoterapie také snižuje zmenšení porů díky zvýšené produkci kolagenu, účinně redukuje pigmentové skvrny a napomáhá rozptýlit nahromaděné melanocyty v podkoží.

Rozdíl oproti lokálně nanášeným hydratačním přípravkům na omlazení a vypnutí pleti je v tom, že běžné krémy a séra působí pouze na povrchu pokožky na již odumřelé buňky. Zatímco mikro jehličková terapie pomocí přístroje Derma Pen působítak, že se účinné látky dostávají v dostatečném a rovnoměrném množství do hloubky pokožky, kde mohou účinně aktivovat a nastartovat její přirozenou regeneraci.

Průběh Derma Pen procedury je následovný:

  1. Profesionální odlíčíme a tonizujeme vaši pokožku
  2. Pokožku otřeme dezinfekčním přípravkem
  3. Naneseme v tenké vrstvě Emla krém (znecitlivění pleti) necháme působit 15 – 20 minut
  4. Poté opět setřeme pleť dezinfekcí
  5. Naneseme štětečkem vybrané sérum a sterilní jehličkou sérum zapracujeme vodorovnými tahy
  6. Opět naneseme vhodné sérum a zapracujeme ho svislými tahy
  7. Aplikujeme závěrečnou péči a sérum zapracujeme pohyby ve tvaru kroužků
  8. Naneseme masku na zklidnění
  9. Masku odstraníme tepelnou kompresí a opět setřeme pleť dezinfekci
  10. Naneseme krém Viscoderm na zklidnění pleti

Co dělat před a po proceduře Derma Pen?

Na tuto proceduru se klientka nemusí nijak připravovat, ale po absolvování jehličkové mezoterapie je pleť červená. Klientka si nesmí na pleť aplikovat 24 hodin žádný přípravek a po dobu 48 hodin ani make up, protože riziko vzniku hyperpigmentací ,jelikož je pleť narušená. Tato procedura může být opakovaná každé 4 týdny, většinou stačí cyklus 3 sezení s intervalem 3-4 týdny. Tvorba kolagenu může pokračovat až po dobu 12 měsíců. Jehličkovou mezoterapii nedoporučujeme podstupovat v letních měsících, jelikož je pleť narušená a vznikla by pigmentace. Po této proceduře pak výrazně nedoručujeme chodit na přímé slunce, ani do solária kvůli vzniku hyperpigmentace.

Ceník Derma Pen

Jehličková mezoterapie                       90 minut         Cena 1 900Kč

Derma Pen (jehličková mezoterapie) může být opakován každé 4 týdny. Většinou stačí cyklus 3 sezení s intervalem 3 – 4 týdny. Tvorba kolagenu může pokračovat až po dobu 12 měsíců.

Derma Pen v Body Factory Olomouc

Rádi byste se poradili s našimi specialistkami v péči o tělo, obličej a formování postavy? Neváhejte a kontaktujte nás. Poskytneme vám profesionální rady a pomůžeme vám s výběrem té správné procedury. Pokud vás zajímají naše další kosmetické procedury, neváhejte si je pozorně pročíst. Nezapomeňte sledovat také náš Facebook a Instagram, kde vám pravidelně přinášíme novinky, slevové akce, soutěže a různé další zajímavosti.

Navštivte nás v Body Factory Olomouc.