Nástřik kolagenu

Nástřik kolagenu je zcela nové a pokrokové ošetření vaší pleti, které vám nabízíme pouze v kosmetických studiích Body Factory. Kvalitní kolagen zajistí pokožce vysoce silnou hydrataci, čímž docílíte neuvěřitelně hebké pleti již po první aplikaci. Kolagenový nástřik má navíc blahodárné a hojivé účinky, napomáhá redukovat tvorbu akné a potlačuje projevy stárnutí pokožky.

Jak nástřik kolagenu probíhá?

Zákadní nástřik kolagenu

Základní forma kolagenového nástřiku má trvání 30 minut. Na začátku procedury vám naše specialistka příjemně odlíčí obličej, kompletně vyčistí a tonizuje pokožku. Následně vám provedeme speciální nástřik tekutého kolagenu pomocí moderní rozprašovací pistole. Tento proces se několikrát opakuje společně s vysoušením pleti. Poté vám aplikujeme náš unikátní BF Collagen s HA ve formě celopleťové masky. Pro docílení maximálního efektu ošetření využijeme také tepelné komprese. V posledním kroku vám na obličej naneseme kvalitní hydratační krém, aby byla vaše pleť hebká a svěží.

 

Rozšířený nástřik kolagenu – TRIPLEX Collagen hydrolifting

Rozšířenou formu nástřiku kolagenu využíváme pro docílení maximálních výsledků ihned po prvním ošetření. Rozšířený typ nástřiku kolagenu trvá 80 minut. Váš obličej opět nejprve kompletně odlíčíme, vyčistíme a tonizujeme. Poté vám naše specialistka provede profesionální BF lifting obličeje nebo BF hydrolifting obličeje. Zde záleží na ročním období, ale také na venkovní teplotě vzduchu. Navíc vám do pleti zapracujeme také vysokou dávku vitaminu C, který účinně zvyšuje průnik kolagenu přímo do pokožky a zajistí tak maximální výsledky procedury.

V dalším kroku vám aplikujeme na obličej nástřik tekutého kolagenu pomocí rozprašovací pistole. Proces budeme opět několikrát opakovat a kombinovat s postupným vysoušením pokožky. Následně vám naneseme na pleť unikátní BF kolagen s HA ve formě masky, který používají pouze studia Body Factory. Poté přijdou na řadu tepelné komprese, které umocní výsledky ošetření a pomohou kolagen vpravit hluboko do kůže. Na závěr vám na obličej aplikujeme náš kvalitní hydratační krém, který pleť zhebčí a udělá na dlouho svěží.

Co dělat před a po nástřiku kolagenu?

Aplikace tekutého kolagenu je šetrná, bezbolestná a nejedná se o invazivní metodu ošetření. Nemá na vaše tělo vedlejší účinky a nemusíte se tak bát například zarudnutí ani jiných nechtěných příznaků. Proto se na proceduru nemusíte nijak zvlášť připravovat. Naše specialistky se o vás kompletně postarají.

Ceník 

Základní nástřik kolagenu 30 minut  Cena 400 Kč
Speciální nástřik kolagenu – TRIPLEX collagen hydrolifting 80 minut Cena 1400 Kč

Rádi byste se objednali na kolagenový nástřik, ale máte nějaké další otázky? Potřebujete poradit? Kontaktujte nás! Naši specialisté v péči o tělo, obličej a formování postavy vám vyjdou vstříc a vždy vám poradí s optimálním výběrem té správné procedury. Napsat nám můžete i na našem Facebooku.

Těšíme se na vás v Body Factory Olomouc

Obsah kolagenu tvoří kolagen z ryb (8000mg/50ml), borůvkový extrakt, vitamin C a vitamin B3.