Liposonix – redukce podkožního tuku

Moderní přístroj Liposonix nabízí nejnovější formu redukce podkožního tuku v oblastech břicha, pasu, hýždí, stehen, lýtek, zad a paží. Jedná se o velmi účinné, šetrné a bezpečné odstranění tuků z rizikových partií bez chirurgického zákroku.

Jak redukce podkožního tuku probíhá?

Redukce tuků s LIPOSONIX je nejúčinnější typ neinvazivní, tedy bezbolestné liposukce, která se provádí pomocí frakčního mikro-fokusovaného ultrazvuku. Celá procedura trvá 90 minut a můžeme ji rozdělit na tři po sobě jdoucí části. Začínáme 30 minut trvajícím ošetřením radiofrekvenčním přístrojem, který účinně aktivuje váš cévní systém. Díky tomu se následně lépe odbourají tukové buňky. Poté přichází hlavní část liposukce rizikových partií za použití moderního přístroje LIPOSONIX.

Inovativní přístroj LIPOSONIX vytváří silné termální impulzy, které prochází kůží přímo do tukové vrstvy bez jakéhokoli poškození okolní tkáně, přičemž narušují podkožní tuk, který je později přirozeně metabolizován. Vysoká teplota ultrazvuku rozehřeje tukovou vrstvu a spolehlivě zničí tukové buňky. Ty odejdou v následujících týdnech metabolickou cestou z těla ven jako odpadní látka. Nakonec celého ošetření vás čeká uvolňujících 30 minutová relaxační procedura v lymfodrenážních kalhotách.

Viditelné výsledky celé neinvazivní liposukce pomocí přístroje LIPOSONIX pak můžete očekávat po 8 -12 týdnech.

Co dělat před a po redukci podkožního tuku?

Na tento způsob redukce tuků není potřeba žádných speciálních příprav. Jedná se o neinvazivní typ liposukce, při kterém nedochází k žádnému zákroku. Přesto můžete toto ošetření vyvolat ve vzácných případech nežádoucí kontraindikace. V žádném případě se procedura nesmí provádět pokud je klientka těhotná, nebo máte v těle jakýkoliv ty zánětu. Dále tento typ redukce tuků důrazně nedoporučujeme klientům, kteří se léčí s rakovinou, boreliózou, ale i obyčejnou rýmou nebo horečkou,

Přesto zůstává redukce podkožního tuku s LIPOSONIX výjimečnou alternativou liposukce pro klienty, kteří nechtějí podstoupit invazivní zákrok.

Ceník redukce podkožního tuku

Liposonix – šestitýdenní balíček                   11 900 Kč

Máte nějaký dotaz ohledně redukce podkožního tuku? Neváhejte a kontaktujte nás. Naši specialisté v péči o tělo, obličej a formování postavy vám rádi poradí s výběrem té správné procedury.

Nezapomeňte také sledovat nové zajímavosti nebo akční balíčky, které vám pravidelně přinášíme v sekci novinky.

Těšíme se na vás v Body Factory Olomouc.

Při první návštěvě dáváme pomocí přístroje LIPOSONIX klientům maximálně 8 shotů s tím, že naše tělo je schopno pojmout až 16. 1 shot pro představu stačí na ošetření tělesné plochy 8 x 8 cm. Proceduru pak doporučujeme opakovat maximálně dvakrát v rozmezí dvou týdnů. 

LIPOSONIX – redukce podkožního tuku v Olomouci

Podívejte se na krátké ukázkové video, jak probíhá neinvazivní redukce podkožního tuku v Olomouci.