Mikrodermabraze

Mikrodermabraze je inovativní kosmetický zákrok, díky kterému se bezbolestně vyhladí a omladí pleť i pokožka celého těla. Touto procedurou lze účinně redukovat nejen obličejové vrásky, ale také strie, drobnější jizvičky a pigmentové skvrny.

Jak probíhá mikrodermabraze?

Mikrodermabraze spočívá v obrušování vrchních vrstev kůže diamantovými kotoučky při velmi malém podtlaku. Takto se za současného působení vakua odstraňují nečistoty z pórů a odumřelé kožní buňky. Působení vakua zlepšuje lymfatickou drenáž obličeje, stimuluje krevní oběh a detoxikuje pokožku. Kombinace všech účinků vakuové mikrodermabraze vede postupně k tvorbě nových kolagenních i elastinových vláken a tedy k tolik žádané rejuvenaci. Vaše pleť pak bude krásně jemná, hladká a získá svěží vzhled.

Co dělat před a po mikrodermabrazi?

Před zákrokem není třeba zvláštních příprav. Zákrok mohou podstoupit muži i ženy a je vhodný pro všechny typy pleti. Po aplikaci mikrodermabraze by se měla pokožka ale chránit před UV zářením. Tím pádem by se procedura neměla provádět v jarních a letních měsících, protože by Vlivem slunečního záření na pokožce mohly vzniknout pigmentové skvrny. Stejně tak by klient po dobu ošetřování neměl docházet ani na solárium.

Ceník 

Mikrodermabraze                                        30 minut            Cena   700 Kč

Máte jakýkoliv dotaz ohledně mikrodermabreze? Mrkněte se do sekce novinky, kde vám pravidelně přinášíme zajímavosti a slevové akce. Můžete také navštívit náš Facebook. Navíc vám naši specialisté v péči o tělo, obličej a formování postavy rádi poradí s výběrem té správné procedury. Neváhejte, poraďte se s odborníky a kontaktujte nás.

Těšíme se na vás v Body Factory Olomouc

Proceduru lze opakovat nejdříve za 10 dnů, aby se pokožka dostatečně zhojila. Doporučujeme maximálně 3 ošetření za sebou v rozmezí 10 dní.

Mikrodermabraze v Olomouci

Podívejte se na krátké ukázkové video, jak tato procedura probíhá.