Bezjehličková mezoterapie s osmotickou maskou

Bezjehličková mezoterapie s osmotickou maskou je revoluční a neinvazivní metoda, která se používá k vypnutí vrásek v oblasti krku, dekoltu a obličeje. Pomoci kladných a záporných pólů dochází ke stimulaci ochablého svalstva, čímž je dosažen silný liftingový efekt.

Jak bezjehličková mezoterapie s osmotickou maskou probíhá?

Pomocí bezjehličkové mezoterapie se do problematických partií na obličeji, krku a dekoltu aplikují různá séra jako kyselina hyaluronová a další účinné látky. Pomocí kladných a záporných pólů se na pokožce vytváří mikrokanálky, přes které se do pokožky dostávají aplikované látky. Díky tomu se snadno dosáhne vynikajících účinků a rychlému omlazení pokožky. Po aplikaci do vlasové části se urychluje růst vlasů, dochází k posílení vlasových kořínků a tím se zlepšuje jejich kvalita. Bezjehličková mezoterapie s osmotickou maskou se používá také pro okamžitou hydrataci a tonizaci pleti. Cílem mezoterapie je celková retonizace svalových vláken v ošetřované oblasti a zpevnění všech povolených partií.

Přesný průběh procedury bezjehličková mezoterapie s osmotickou maskou:

  1. Odlíčení a tonizace pleti
  2. 20 minutový lifting obličeje a dekoltu
  3. Čištění ultrazvukovou špachtli
  4. Bezjehličková mezoterapie (kombinace myostimulace, radiofrekvence a elektroporace)
  5. Osmotická maska

Na proceduru se nemusíte nijak zvlášť připravovat a po samotném ošetření vám nehrozí žádné kontraindikace. Ba naopak. Přímo po ošetření můžete očekávat vypnutou pleť v oblastech, kde bylo ošetření provedeno, příjemný pocit hebké pleti a silný liftingový efekt díky stimulaci svalových vláken.

Ceník bezjehličkové mezoterapie s osmotickou maskou

Bezjehličková mezoterapie + elektroporace     90 minut      1700 Kč     

Chcete si prohlédnout podrobnou fotogalerii? Máte konkrétní dotaz? Neváhejte a kontaktujte nás. Naši specialisté v péči o tělo, obličej a formování postavy vám rádi poradí s výběrem té správné procedury.

Navštivte nás v Body Factory Olomouc.

K dosažení požadovaného efektu je zapotřebí podstoupit 4 – 6 ošetření jednou týdně. Poté už nás stačí navštívit jednou až dvakrát měsíčně. Běžně ucítíte změny po dobu 14 dnů až měsíce. Záleží však na samotném klientovi, jak se o svou pleť stará.

Bezjehličková mezoterapie s osmotickou maskou v Olomouci

Podívejte se na krátké ukázkové video, jak bezjehličková mezoterapie s osmotickou maskou v Olomouci probíhá.