Bezjehličková mezoterapie s osmotickou maskou

Bezjehličková mezoterapie s osmotickou maskou je revoluční a neinvazivní metoda, která se používá k vypnutí vrásek v oblasti krku, dekoltu a obličeje. Pomoci kladných a záporných pólů dochází ke stimulaci ochablého svalstva, čímž je dosažen silný liftingový efekt.

Jak bezjehličková mezoterapie s osmotickou maskou probíhá?

Pomocí bezjehličkové mezoterapie se do problematických partií aplikují různá séra, kyselina hyaluronová a další účinné látky. Pomocí kladných a záporných pólů se na pokožce vytváří mikrokanálky, přes které se do pokožky dostávají aplikované látky. Díky tomu se snadno dosáhne vynikajících účinků a rychlému omlazení pokožky. Po aplikaci do vlasové části se urychluje růst vlasů, dochází k posílení vlasových kořínků a tím se zlepšuje jejich kvalita. Bezjehličková mezoterapie s osmotickou maskou se používá také na zmírnění projevů strií a jizev, při projevech celulitidy nebo také pro okamžitou hydrataci a tonizaci pleti.

Na proceduru se nemusíte nijak zvlášť připravovat a po samotném ošetření vám nehrozí žádné kontraindikace. Proto se na bezjehličkovou mezoterapii s osmotickou maskou můžete objednat celoročně.

Ceník bezjehličkové mezoterapie s osmotickou maskou

Bezjehličková mezoterapie + elektroporace                        90 minut         Cena 1 500 Kč

Chcete si prohlédnout podrobnou fotogalerii? Máte konkrétní dotaz? Neváhejte a kontaktujte nás. Naši specialisté v péči o tělo, obličej a formování postavy vám rádi poradí s výběrem té správné procedury.

Navštivte nás v Body Factory Olomouc.

K dosažení požadovaného efektu je zapotřebí podstoupit 4-6 ošetření jednou týdně. Poté už nás stačí navštívit jednou měsíčně.

Bezjehličková mezoterapie s osmotickou maskou v Olomouci

Podívejte se na krátké ukázkové video, jak bezjehličková mezoterapie s osmotickou maskou v Olomouci probíhá.