BF lifting obličeje a lifting dekoltu

BF lifting obličeje a lifting dekoltu je nová metoda ošetření zcela bez invazivních zákroků s viditelnými výsledky. Jedná se o lymfomasáž obličeje a dekoltu pomocí malé skleněné baňky. Jemnými podtlaky a speciálními lymfatickými tahy lze viditelně redukovat vrásky a účinně detoxikovat oblast obličeje a dekoltu již po prvním sezení. Celkovým výsledkem liftingu je pak dokonalejší tvar obličeje a dekoltu.

Jak probíhá BF lifting obličeje a lifting dekoltu?

BF lifting obličeje a lifting dekoltu je moderní způsob vypnutí pleti a zároveň i dekoltu. Díky dvojímu cílení je zajištěna zvýšená mikrocirkulace v podkoží a lépe se tak stimulují vlákna kolagenu v rizikových partiích. Tímto způsobem se vypínají mírně povolené oblasti v obličeji a dekoltu.

Pomocí této moderní procedury se s pletí pracuje zevnitř i zvenku. Díky tomu se podstatně lépe vstřebávají naše speciální krémy i séra, které se po ošetření aplikují. Pomocí liftingu obličeje a dekoltu je pak možné jemným podtlakem redukovat vrásky. V kůži se aktivuje kolagen a fibroblasty, čímž se pokožka hydratuje a je odolnější. Otevřou se také póry a pokožka je lépe připravená na následné čištění. Tím se do ní jednoduše vpraví séra a další aktivní látky. Například pomocí ultrazvukové špachtle, která bez bolesti a velice rychle vyčistí obličej.

Průběh procedury je následovný:

 

  1. Očištění a tonizace pleti
  2. BF lifting obličeje a dekoltu skleněnou baněčkou (lymfodrenáž obličeje a dekoltu)
  3. Čištění ultrazvukovou špachtli
  4. Okysličení pleti ozonizérem
  5. Zapracování aktivních sér ultrazvukovou sondičkou
  6. Maska
  7. Závěrečný krém

Co dělat před a po BF liftingu obličeje a liftingu dekoltu?

Na lifting se nemusíte nijak dlouze připravovat. Naši specialisté vás odlíčí a poskytnou vám profesionální péči. Po této proceduře navíc můžete směle vyrazit do společnosti. Pokožka v obličeji je po ošetření bez viditelného zarudnutí a vaše pleť je vyhlazená a vypnutá.

Po liftingu obličeje nebo dekoltu vám nehrozí žádné kontraindikace. Ošetření byste se ale měli vyvarovat v případě jakéhokoliv zánětu v těle, rýmy, horečky, kašle, karcinomu v těle, nedávné operace zubů, boreliózy, akutního kožního onemocnění, vysokého krevního tlaku, cukrovky a vážnějších srdečních potíží. Problémy mohou mít také lidé s voperovanými tělní i přístroji jako peacemaker nebo těhotné ženy.

Ceník našich služeb

BF lifting obličeje a dekoltu základní             45 minut         1 100 Kč

BF lifting obličeje a dekoltu rozšířený           90 minut        Akční cena 1 200 Kč (Běžná cena1 400 Kč)

Máte nějaký dotaz? Neváhejte a kontaktujte nás! Naši specialisté v péči o tělo, obličej a formování postavy vám rádi poradí s výběrem té správné procedury.

Nezapomeňte také sledovat nové zajímavosti nebo akční balíčky, které vám pravidelně přinášíme v sekci novinky. Řadu falších informací se dozvíte také na našem Facebooku nebo Instagramu.

Těšíme se na vás v Body Factory Olomouc.

Pro začátek a dosažení maximálního efektu doporučujeme podstoupit jedeno sezení o více procedurách týdně. Poté už nás můžete navštěvovat pouze jednou za měsíc.

Efektivní lifting obličeje i dekoltu v Olomouci

Podívejte se na krátké ukázkové video, jak lifting probíhá.