Lymfodrenáž – lymfatická masáž

Přístrojová lymfodrenáž – lymfatická masáž je unikátní procedura, která se využívá při žilní a cévní nedostatečnosti. Lymfatická masáž se také používá k účinné léčbě bércových vředů, při prevenci a léčbě vzniku křečových žil nebo pro potlačení celulitidy a tukových polštářků. V neposlední řadě lymfodrenáž napomáhá zahnat pocit těžkých nohou a urychluje vylučování odpadních látek z těla.

Jak naše lymfodrenáž – lymfatická masáž probíhá?

Naše přístrojová lymfodrenáž funguje na bázi přerušovaného stlačování (neboli kompresi) končetin a efektivním vytváření tlakových vln. Tím se velmi rychle aktivuje žilní a zároveň lymfatický systém. Lymfatická masáž tak kompletně působí na celý lymfatický systém, který odvádí toxiny a další nadbytečné a škodlivé látky z těla pryč. 

Přístrojová lymfodrenáž je velmi efektivní typ lymfatické masáže, která velmi výrazně ovlivňuje průtok lymfy. Lymfodrenáže se provádí za pomoci kompresních návleků, které jsou sestaveny ze speciálních vzduchových komor. V nich dochází ke střídavému nafukování (a následné kompresi dané tělní oblasti) dle předem nastaveného programu, který vždy podřídíme potřebám našich klientů.

Nemusíte mít strach. Na lymfatickou masáž v Bopdy Factory Olomouc se nemusíte předem nijak speciálně připravovat a nehrozí vám po ní žádné kontraindikace.

Ceník lymfodrenáže – lymfatické masáže

Přístrojová lymfodrenáž – lymfatická masáž            30 minut              Cena 300 Kč

AKCE: Zakupte 5 vstupů za cenu 1250 Kč. Ušetříte 250 Kč.

Přístrojová lymfodrenáž – lymfatická masáž            40 minut               Cena 400 Kč

AKCE: Zakupte 5 vstupů za cenu 1500 Kč. Ušetříte 500 Kč.

Vacupress + přístrojová lymfodrenáž                          90 minut              Cena 1 200 Kč

Máte nějaký dotaz ohledně lymfodrenáže? Neváhejte a kontaktujte nás. Naši specialisté v péči o tělo, obličej a formování postavy vám rádi poradí s výběrem té správné procedury a typu masáže.

Nezapomeňte také sledovat nové zajímavosti nebo akční balíčky, které vám pravidelně přinášíme v sekci novinky.

Těšíme se na vás v Body Factory Olomouc.

V našem studiu používáme nejsilnější lymfodrenážní přístroj Master 12000. Jedná se o zařízení špičkové kvality, které disponuje 24 vzduchovými komorami a 5 přednastavenými programy lymfatické masáže.

Lymfodrenáž – lymfatická masáž v Olomouci

Podívejte se na krátké ukázkové video, jak probíhá přístrojová lymfatická masáž v Olomouci.