Lymfodrenáž – lymfatická masáž

Přístrojová lymfodrenáž – lymfatická masáž je unikátní procedura, která se využívá při žilní a cévní nedostatečnosti. Lymfatická masáž se také používá k účinné léčbě bércových vředů, při prevenci a léčbě vzniku křečových žil nebo pro potlačení celulitidy a tukových polštářků. V neposlední řadě lymfodrenáž napomáhá zahnat pocit těžkých nohou a urychluje vylučování odpadních látek z těla.

Jak probíhá lymfodrenáž – lymfatická masáž?

Přístrojová lymfodrenáž je založena na přerušované kompresi končetin a tvorbě tlakových vln. Tím se velmi rychle a efektivně aktivuje žilní i lymfatický systém. Lymfatická masáž pak příznivě působí na celý lymfatický systém, který slouží k odvodu toxinů a dalších škodlivých látek pryč z těla.

Přístrojová lymfodrenáž je velice moderní a účinná metoda lymfatické masáže, která efektivně ovlivní tok lymfy. Lymfodrenáže se provádí za pomoci kompresních návleků, které jsou sestaveny ze vzduchových komor. Ty se pak střídavě nafukují podle předem nastaveného programu.

Na lymfatickou masáž se nemusíte nijak speciálně připravovat a nehrozí vám po ní žádné kontraindikace.

Ceník lymfodrenáže – lymfatické masáže

Přístrojová lymfodrenáž – lymfatická masáž            30 / 40 minut         Cena 300 Kč / 400 Kč

Vacupress + přístrojová lymfodrenáž                       90 minut          Cena 1 500 Kč

Máte nějaký dotaz ohledně lymfodrenáže? Neváhejte a kontaktujte nás. Naši specialisté v péči o tělo, obličej a formování postavy vám rádi poradí s výběrem té správné procedury a typu masáže.

Nezapomeňte také sledovat nové zajímavosti nebo akční balíčky, které vám pravidelně přinášíme v sekci novinky.

Těšíme se na vás v Body Factory Olomouc.

V našem studiu používáme nejsilnější lymfodrenážní přístroj Master 12000. Jedná se o zařízení špičkové kvality, které disponuje 24 vzduchovými komorami a 5 přednastavenými programy lymfatické masáže.

Lymfodrenáž – lymfatická masáž v Olomouci

Podívejte se na krátké ukázkové video, jak probíhá přístrojová lymfodrenáž – lymfatická masáž v Olomouci.