Ozónová terapie

Ozónová terapie je moderní metoda účinného ošetření mastné pleti nebo akné. Ozónová terapie se také využívá k prokrvení a regeneraci kůže, odstraňování lupů nebo k dezinfekci kůže po depilaci a hlubokém čištění. V kombinaci s ultrazvukovou špachtli navíc efektivně dezinfikuje a uzavírá póry.

Jak ozónová terapie probíhá?

Ozónová terapie se provádí pomocí speciálního přístroje, který díky výbojům oxidu dusíku a ozónu příznivě působí na vaši pleť. V případě ošetření vlasů, vlasové pokožky a nehtů pak využíváme speciální hřebenovou elektrodu, která působí zvlášť příznivě proti nadměrnému maštění vlasů a tvorbě lupů.

Ozónová terapie se dále využívá k masáži nehtového lůžka, čímž lze účinně předcházet lámavosti nehtů nebo ke zklidňování i dezinfekci pleti po depilaci, epilaci a hloubkovém čištění pokožky.  

Co dělat před a po ozónové terapii pleti? 

 

Na ozónovou terapii se nemusíte nijak zvlášť připravovat a po ošetření se nemusíte bát žádných komplikací ani nežádaných kožních příznaků. Přístroj ozónové terapie ale nepoužíváme v případě akutních a mokvajících dermatóz nebo při různých kožních onemocněních. Ozónovou terapii pak určitě nedoporučujeme v případě implantovaného kardiostimulátoru a v těhotenství. Při ozonové terapii neošetřujeme pokožku v okolí oči, vyhýbáme se mateřským znaménkům i jejich bezprostřednímu okolí. Tuto proceduru také nedoporučujeme klientům trpícím na poruchy štítné žlázy.

Ceník ozónové terapie

Čištění pleti UZ špachtlí            20 minut         Cena 350 Kč

Protiaknozní ošetření                90 minut         Cena 1 500 Kč

Osmotické ošetření                    90 minut         Cena 1 500 Kč

Máte nějaký dotaz ohledně ozónové terapie? Neváhejte a kontaktujte nás! Naši specialisté v péči o tělo, obličej a formování postavy vám rádi poradí s výběrem té správné procedury.

Nezapomeňte také sledovat nové zajímavosti nebo akční balíčky, které vám pravidelně přinášíme v sekci novinky.

Těšíme se na vás v Body Factory Olomouc

Na ošetření ozónovou terapií k nám můžete přijít kdykoliv podle potřeby a stavu vaší pleti v rozsahu 4 týdnů. Z počátku doporučujeme kombinaci více procedur zároveň. Po té už nás můžete navštěvovat na jednotlivá ošetření zvlášť.

Ozónová terapie v Olomouci

Podívejte se na krátké ukázkové video, jak probíhá ozónová terapie v Olomouci