Radiofrekvenční lifting

Radiofrekvenční lifting je bezbolestné omlazení a vypnutí pleti bez invazivních zákroků. Pomocí tepla a rádiových vln dochází k postupnému stažení uvolněné a povadlé kůže. Opakovanou radiofrekvencí lze efektivně redukovat obličejové vrásky a další problémové oblasti, například v oblasti podbradku

Jak radiofrekvenční lifting probíhá?

Účinná radiofrekvence stimuluje kolagenové vlákna. Tím se zvyšuje produkce kolagenu, který je základní stavební jednotkou zdravé kůže bez vrásek se schopnosti vázat vodu. Vlivem zahřátí pokožky dochází k rozrušení tukových buněk a jejich redistribuci. Poté dochází ke stimulaci kolagenových vláken a zvýší se krevní mikrocirkulace. Výsledkem ošetření radiofrekvenčním liftingem je pevnější pleť s výrazným úbytkem vrásek a zmírnění projevů ochablé pleti. Efektu je dosaženo bezprostředně po ošetření, výsledky jsou znatelné po dobu 6 měsíců.

Kompletní ošetření radiofrekvenčním liftingem přináší okamžité viditelné účinky již od prvního ošetření. K dosažení požadovaného efektu je zapotřebí podstoupit 4 – 6 ošetření jednou týdně.

Co dělat před a po radiofrekvenčním liftingu?

Před ošetřením radiofrekvenčním liftingem vám nehrozí žádná omezení. Nejedná se o invazivní metodu. Při proceduře lze relaxovat a ihned se vrátit do normálního procesu. Ošetření byste se ale měli vyvarovat, pokud trpíte cukrovkou, mykózou, opary, dermatitidou, psoriázou, poruchami srážlivosti krve, přecitlivělostí tkáně. Vyšetření se nedoporučuje také epileptikům nebo těhotným ženám.

Ceník radiofrekvenčního liftingu

Radiofrekvence + BF lifting obličeje a dekoltu         90 minut        1 700 Kč

Ideální interval pro tuto proceduru je okolo 6 – 8 ošetření v týdnu. Pro maximální účinky doporučujeme našim klientům opakovat toto ošetření 1-2 ročně. Preventivní udržovací ošetření pak můžete absolvovat 1x měsíčně.

Máte jakýkoliv dotaz? Neváhejte a kontaktujte nás. Naši specialisté v péči o tělo, obličej a formování postavy vám rádi poradí s výběrem té správné procedury.

Objednejte se k nám do Body Factory Olomouc.

Radiofrekvenční lifting v Olomouci

Podívejte se na krátké ukázkové video, jak probíhá radiofrekvenční lifting v Olomouci.