Plazmoterapie – odstranění akné

Plazmoterapie je revoluční novinka stimulace pleti, která efektivně odstraňuje akné, navíc za relativně krátký čas. Díky vysokofrekvenčním výbojům vám nastartujeme celkovou regeneraci pokožky, čímž dosáhneme viditelného zlepšení kvality pleti, a především dopomůžeme k postupnému odstranění akné a zamezíme jeho opětovnému vzniku. Nejedná se o injekční metodu odstředěné plazmy z vlastní krve prováděné pouze na klinikách.

Jak odstranění akné pomocí plazmoterapie probíhá?

Plazmoterapie je moderní metoda, celosvětově využívaná k eliminaci problémů s akné. Procedura probíhá za využití speciálního molekulárního přístroje, přesněji řečeno, díky vysokofrekvenčním výbojům, jenž nastartují celkovou regeneraci pokožky. K obnově dochází postupným procesem přeměny dvojmocného kyslíku, který je přítomný v pokožce, na aktivní, trojmocný kyslík – Ozon O3. Zároveň se tvoří oxid dusíku, jehož kombinace s ozonem přispívá k řadě pozitivních účinků na pokožku. Ta je tak dlouhodobě chráněna před vnějšími vlivy jako jsou například sluneční paprsky, vítr, klimatizace nebo prach. Plazmoterapie také stimuluje buňky potřebné poro tvorbu vlastního kolagenu a obnovuje imunitní procesy.

Díky plazmoterapii mají veškeré látky aplikované na pokožku daleko lepší absorpci a mnohem kratší dobu působení.

Samotný průběh procedury je následovný:

 1. Odlíčení
 2. Lymfodrenáž obličeje skleněnou baňkou
 3. Vyčištění pleti UV špachtlí
 4. Plazmoterapie
 5. Aplikace kyseliny salicylové (3 minuty)
 6. Dočištění pleti UV špachtlí
 7. Plazmoterapie
 8. Aplikace BF Collagenu
 9. Aplikace gelové a osmotické masky
 10. Tepelná komprese
 11. Aplikace závěrečného krému

Na plazmoterapii se nemusíte nijak zvlášť připravovat. Naše specialistky vás odlíčí, kompletně připraví a proceduru provedou tak šetrně, že vás po jejím konci nečekají žádné kontraindikace ani nežádoucí zarudnutí pleti.

Ceník plazmoterapie

Odstranění akné pomocí plazmoterapie           60 minut        Běžná cena 1 400 Kč

Máte nějaký dotaz? Neváhejte a kontaktujte nás! Naši specialisté v péči o tělo, obličej a formování postavy vám rádi poradí s výběrem té správné procedury.

Nezapomeňte také sledovat nové zajímavosti nebo akční balíčky, které vám pravidelně přinášíme v sekci novinky. Řadu falších informací se dozvíte také na našem Facebooku nebo Instagramu.

Těšíme se na vás na ulici Komenského 16 v Body Factory Olomouc.

Pro dosažení maximálního efektu plazmoterapie doporučujeme podstoupit jedeno sezení o více procedurách týdně. Poté už nás můžete navštěvovat pouze jednou za měsíc.