Prodloužení řas

Vyzkoušejte profesionální prodloužení řas, které vám v kosmetickém studiu Body Factory Olomouc nově nabízíme. Pokud chcete mít řasy husté, dlouhé a pevné, pak můžete vyzkoušet jeden ze dvou typů jejich prodlužování. Tato procedura navíc vaše řasy nijak nezatěžuje. Jako bonus vám ubyde ranního líčení a váš pohled bude dokonalý po mnoho týdnů.

Jaké typy prodloužení řas nabízíme?

V našem kosmetickém studiu vám nabízíme hned dva typy speciálního prodloužení řas. Mimo klasický typ, kdy dochází k prodloužení jednotlivých řas stylem řasa na řasu, vám aplikujeme i kašmírové řasy. Pokud toužíte mít řasy hebké, lesklé a odolné, kašmírové řasy pro vás budou zaručeně to pravé. A navíc jsou ve srovnání s obvyklou syntetickou řasou až o 50% lehčí, což řada z nás, které si řasy necháváme i několikrát znovu doplňovat, skutečně ocení.

Klasické prodloužení řas

Nejvyužívanější metoda prodlužování řas spočívá v lepení řasy na přirozenou řasu. Jedná se o inovativní techniku zkrášlování, kdy vám na vrchní řasy aplikujeme syntetické hedvábí nebo norkový vlas. Díky různým délkám, tloušťkám a zakřivení syntetických řas tato procedura dodá vašemu oku přirozený, upravený a uhrančivý efekt.

Kašmírové řasy

Zvolte novinku a zajděte k nám vyzkoušet kašmírové řasy. Opět vám je šetrně nalepíme metodou řasa na řasu. Tento typ má navíc ale 2 nesporné výhody. Po aplikaci jsou řasy neskutečně lesklé a hebké. V porovnání s obvyklou metodou prodlužování ale až o 50% lehčí. Vaše přirozené řasy tak nejsou ani po prodloužení vůbec zatíženy. Kašmírové řasy jsou známé i svou speciální zdvojenou špičkou, takže budí přirozený dojem. Určitě vás také potěší, že krásně drží tvar.

Light volume řasy

Naprostá novinka v naší nabídce. LIGHT VOLUME řasy šetrně a efektivně zhustí vaše vlastní, přírodní řasy. Navíc jsou lehčí, užší a jemnější než při metodě klasického lepení 1:1. Výsledkem je dokonale uhrančivý pohled, který je především přirozený a dlouho vydrží.

Ceník prodloužení a doplňování řas

Klasické prodloužení řas 1:1 Nový set 1 190 Kč (zavádění cena 990 Kč) 90 – 120 minut Doplnění po 2 týdnech 450 Kč Doplnění po 3 týdnech 550 Kč Doplnění po 4 týdnech 700 Kč
Kašmírové řasy 1:1 Nový set 1 490 Kč (akční cena   1 190 Kč) 90 – 120  minut Doplnění po 2 týdnech 550 Kč Doplnění po 3 týdnech 650 Kč Doplnění po 4 týdnech 800 Kč
Light volume řasy Nový set 1 590 Kč (zaváděcí cena 1 390 Kč) 90 – 120  minut Doplnění po 2 týdnech 600 Kč Doplnění po 2 týdnech 700 Kč Doplnění po 2 týdnech 800 Kč

Máte další otázky ohledně prodloužení řas? Kontaktujte naše specialistky. Renomované odbornice v péči o tělo, obličej a formování postavy vám rády všechno vysvětlí, podají doplňující informace a domluví s vámi termín schůzky.

Pokud vás zajímají různé slevové akce, novinky ze světa kosmetiky a zajímavosti z našeho kosmetického salonu, pak můžete navštívit náš Facebook nebo Instagram.

Těšíme se na shledání v Body Factory Olomouc

Pro dlouhodobé udržení dokonalých řas doporučujeme pravidelně jejich počet doplňovat. A to v intervalech od 2 do 4 týdnů.